Geleceğin Yazılım Dünyası
Bizi Arayın: +90 232 347 55 33

Filotürk Entegrasyonu Tamamlandı

FiloTurk

Günümüzde bir çok firma sahadaki araçlarını araç takip sistemleri ile takip ediyor. Araç takip sistemleri sağladıkları bir çok rapor ile sahada olup bitenler hakkında kullanıcılarına bilgi vermektedirler. Buradaki en büyük problem, firmanın kullandığı iş otomasyonu ile araç takip sistemi verilerini örtüştürmek ve tek merkezden işe dönük ufuk açıcı raporları alabilmektir.

İşte tam da bu noktada Türkiye’de araç takip sistemlerinin öncü firmalarından Filotürk ile yaptığımız entegrasyon ile bu probleme çözüm sunmuş bulunuyoruz.
FiloTurk

Yapılan entegrasyon ile sahadaki tüm araçların günlük katetmesi gereken mesafe ve gerçekte katettiği mesafeyi aralarındaki fark ve sapma yüzdesi ile birlikte raporluyoruz. Bu sayede sapma değeri belli bir yüzdenin üzerinde olan araçlar için detay rapor alınması sağlanıyor. Bu detay rapor aracın gitmesi gereken müşterileri ve rota sırasına göre bu müşteriler arasındaki en kısa yolu harita üzerinde işaretlerken aynı zamanda gerçekte gittiği yerleri de kırmızı noktalar ile belirtiyor. İş otomasyonu ve araç takip entegrasyonu sayesinde firmalar personel denetimini çok daha etkin yaparak zaman ve yakıt tasarrufu sağlamaktadırlar.