Geleceğin Yazılım Dünyası
Bizi Arayın: +90 232 347 55 33

Elron Yazılım

"Geleceğin Yazılım Dünyası"

Hakkımızda

ELRONELRON çalışanları olarak hedefimiz yazılım sektöründe, yenilikçi yaklaşımlarıyla, yüksek teknolojiye sahip sistem çözümleri geliştiren öncü ve güvenilir bir şirket olmaktır. Bu hedefe ulaşmak için, ELRON şu değerleri benimsemektedir. Müşteri Memnuniyeti birinci öncelikte tutmak. Müşteri ihtiyaç ve isteklerine odaklanarak müşteri beklentilerinin bir adım ötesinde hizmet vermeye gayret göstermek, Sürekli iyileştirme sürecimiz, AR-GE çalışmalarımız, tecrübe ve becerilerimiz ile yenilikçi ve rakiplerinin bir adım önünde olmak, Şirketimizde istikrarlı bir büyüme ve güçlü bir finansal yapı için en önemli yapı olan çalışanlarımızın şirketimizle gurur duymalarını, takim çalışmalarını özendiren, esnek, dinamik, verimliliği ve etkinliği artıran eden liderlik anlayışını hakim kılmak.

Misyonumuz

Elron Yazılım, misyonu olan müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmektedir. Elron bünyesindeki deneyimli ekibiyle, Sektörel çözümler sunan yazılımlarında ki kapsamlı yapısı ve kolay kullanımı ile kısa bir sürede pek çok kullanıcıya ulaşmıştır. Biz başarının, ihtiyaçlarınızı iyi anlamak ve size değer katacak çözümleri sunabilmek olduğunu çok iyi biliyoruz. Teknolojinin sağladığı imkanları takip ederek, çözüm üretmek, birlikte büyümek ana stratejimizi oluşturuyor. İş akış süreçlerini çok iyi tanıyan, %100 Türk sermayesi bir çözüm sağlayıcı ile çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

İlkelerimiz

İnsan, bilgi, ürün ve etkin yönetimin önem kazandığı, değişimin kaçınılmaz olduğu ve hatta değişimi yönetmenin giderek zorlaştığı rekabet ortamında ayakta kalabilmek için çözüm üretmek yetmiyor. Hız, kalite, artan maliyetler ve verimlilik, koşulsuz müşteri memnuniyetinin, kısaca başarının temellerini oluşturuyor. Dolayısıyla işletmelerin tüm bölümlerinde sürekli oluşan ve dolaşan, güvenilir veriye hızla ulaşmaya, bu veriyi kurumsal bilgiye çevirerek, karar alma sürecinizi güçlendirmeye çok daha fazla ihtiyacı olan her sektör için biz ürün ve hizmet üretmeyi ilke edindik.